Sinusoida Trwa

Prawdziwą sinusoidę fundują nam w tym sezonie piłkarze Rozbarku , po wysokich wyjazdowych porażkach przychodzą okazałe zwycięstwa i o ile te drugie mogłyby pozostać do końca sezonu to wyniki na wyjazdach koniecznie trzeba zmienić.

Tak naprawdę to trudno coś konstruktywnego napisać o wczorajszym spotkaniu , nie chcę tutaj nikogo urazić ale tak naprawdę to wyglądało jak mocniejszy trening , 6 strzelonych bramek i mnóstwo okazji do strzelenia kolejnych oddaje obraz tego jednostronnego widowiska .

Już w 5 minucie spotkania kapitan naszego zespołu Piotrek Bogacki strzałem głową pokonał bramkarza przyjezdnych i "napoczął" Rodło , jeszcze w pierwszej połowie swoje gole zdobyli Marek Nowak , Rafał Rogalski i Tomek Dąbrowny .  Goście odpowiedzieli golem po "wielbłądzie" naszego zawodnika i wynikiem 4-1 zakończyła się pierwsza połowa tego widowiska .

W przerwie trener Szubert wymienił 3 zawodników , co nie ukrywajmy miało wpływ na jakość naszej gry . Rodło zdobywa bramkę na 2-4 i lekka konsternacja w naszych szeregach , na szczęście Łukasz Bugajny trafia po raz piąty do bramki gości i już do końca spotkania kontrolujemy jego przebieg . Decydujący cios zadaje Rogalski rehabilitując się tym samym za "asystę" z pierwszej połowy i koniec spotkania .

GKS Rozbark - Rodło Górniki 6-2 (4-1)

GKS : Zawisza - Lubecki,Adamiok,Kochański,Ochmann-Rogalski,Dąbrowny(Kozibąk),Kasprzycki S.(Karwiński),Bogacki(Kasprzycki M.)Michnik-Nowak(Bugajny)